زاگرس هاست

مجموعه قوانین

لطفا مجموعه قوانین سایت زاگرس هاست را به دقت مطالعه نمایید .
این قوانین به جهت شفافیت بیشتر و ملاک ارزیابی انتظارات قانونی ما و شما از همدیگر خواهد بود .

خریدار : خریدار کسی است که مشخصات وی در هنگام ثبت نام در سایت ما ثبت شده با توجه به اینکه این اطلاعات توسط شما ارسال میشود و تمام سرویس ها مانند هاست و دامنه و ... با ارایه همین اطلاعات کانفیگ خواهد شد پس در هنگام تکمیل اطلاعات هویتی به جهت حفظ مالکیت شما بر سرویس های خریداری شده نهایت دقت را داشته باشید . استفاده از تمام سرویس های خریداری شده ملزم به رعایت قوانین زیر است در صورت عدم رعایت قوانین زیر هر گونه خسارت ایجاد شده یا عدم دسترسی به سرویس به عهده خریدار می باشد .

قوانین حقوقی : تمام خریداران ملزم به رعایت قوانین جرایم رایانه ای کشور جمهوری اسلامی ایران می باشند . به جهت رعایت قوانین و مقرارت جاری کشور جمهوری اسلامی ایران حسب ماده 10 قانون مدنی و جهت وجه التزام ماده 230 قانون مدنی نافذ می باشد . پرداخت صورت حساب به معنی مطالعه قوانین زاگرس هاست و پذیرش آنها توسط خریدار بوده و نیاز به مراجعه حضوری یا امضا و مهر برای تایید خرید و قرارداد نیست . پرداخت صورت حساب تایید خریدار برای تمام قوانین مندرج می باشد . در صورت اعلام مراجع قانونی برای تخلف خریدار در مورد رعایت نکردن قوانین جاری کشور ، زاگرس هاست نسبت به ساسپند کردن سرویس های خریداران با مراجع قانونی همکاری کامل خواهد داشت .

مصادیق جرایم رایانه ای : درج و انتشار مطالب توهین آمیز به ادیان درج و انتشار مطالب توهین آمیز به اشخاص نشر اکاذیب ، تشویش اذهان عمومی رعایت نکردن حریم خصوصی اشخاص ، حریم صفحات کودک ، شبکه های هرمی ، قاچاق ، خرید و فروش مواد مخدر ، مواد منفجره ، لوازم غیر قانونی ، اسلحه و مهمات ، همکاری با تشکلهای سازمان یافته غیر قانونی و تروریسم استفاده از اسکریپت های مخرب ، انواع ویروس ، وارم ، تروجان و هرگونه آلوده کننده که از طرف سیستم امنیتی سرور خطرناک معرفی شود رعایت نکردن حقوق مالکیت یا نشر غیر مجاز نرم افزارهای ایرانی رعایت نکردن قوانین ارسال ایمیل مانند استفاده بیش از حد مجاز در ارسال ایمیل (30 ایمیل در ساعت) و ارسال هرزنامه

قوانین دامنه : با توجه به اینکه خرید دامنه و یا تمدید یا انتقال آن با اطلاعات هویتی ارایه شده از طرف خریدار صورت میگیرد رعایت اصول امنیتی در حفظ مالکیت دامنه به عهده خریدار بود . نگهداری یا انتقال دامنه کاملا در اختیار خریدار می باشد و خریدار در صورت عدم رضایت از سرویس های زاگرس هاست میتواند به راحتی دامنه خود را به یک سرویس دهنده دیگر انتقال دهد . اطلاعات مربوط به تمدید دامنه از طریق ایمیل خریدار قبل از تاریخ انتقضا اطلاع داده میشود در صورت عدم پیگیری و عدم پرداخت صورت حساب ارسالی برای تمدید دامنه مسئولیت اکسپایر شدن دامنه به عهده خریدار می باشد .

قوانین هاست : زاگرس هاست اطلاعات مربوط به هاست خریداری شده را در اختیار خریدار قرار میدهد ، هرگونه دانلود یا آپلود یا نصب نرم افزار یا پلاگین به عهده خریدار می باشد . در مورد آفر های تبلیغاتی از طرف زاگرس هاست ممکن است پکیج خریداری شده شامل یکبار نصب سیستم مدیریت محتوا به صورت رایگان باشد . در صورت نصب بیش از یکبار مطابق تعرفه صورتحساب خرید در پنل کاربری خریدار قرار میگیرد . پرداخت هزینه توسط خریدار به معنی تایید درخواست نصب می باشد . مسئولیت اطلاعات موجود در هاست به عهده خریدار می باشد . با توجه به اینکه اطلاعات لازم برای ورود و یوزرنیم و پسورد در اختیار خریدار قرار میگیرد ، مسئولیت حفظ و نگهداری داده ها بر عهده خریدار می باشد . مسئولیت حقوقی مطالب منتشر شده از هر سیستمی که در هاست خریدار موجود باشد بر عهده خریدار می باشد .

قوانین پشتیبانی : به صورت روزانه و هفتگی از هاست خریدار بک آپ گرفته میشود و در صورت لزوم ریستور به صورت رایگان صورت میگیرد . با این وجود پیشنهاد میشود کاربر از ابزار پشتیبان گیری موجود در سی پنل برای اطمینان بیشتر بک آپ تهیه نماید . پشتیبانی فنی از سی پنل به صورت رایگان ارایه میشود ، اما پشتیبانی از سیستم های مدیریت محتوا که بر روی هاست نصب میشود و خریدار دسترسی کامل به سی پنل آن دارد مشمول هزینه خواهد بود . پشتیبانی ها چه رایگان و چه غیر رایگان تنها در مورد محصولات خریداری شده صورت میگیرد ولی در مورد محصولاتی که زاگرس هاست ارائه دهنده آنها نیست با اینکه تلاش همکاران ما در زاگرس هاست برای راهنمایی و کمک به کاربران محفوظ خواهد بود اما در این مورد زاگرس هاست مسئولیتی نخواهد داشت .

قوانین مالی : در صورت عدم پرداخت هزینه های مربوطه به سرویس ها عواقب مربوط به ساسپند شده سرویس ها به عهده خریدار می باشد . صورت حساب ها و فاکتور ها و رسید های پرداختی به صورت اتوماتیک به ایمیل کاربر ارسال میشود و زاگرس هاست فاکتور مجدد یا صورت حسابی غیر از موارد ذکر شده به خریدار ارائه نمیکند . خریدار باید در موقع خرید دقت لازم در مورد نام دامنه یا ظرفیت ، کارایی و مشخصات خدمات خریداری شده طبق نیاز خود را داشته باشد زیرا پس از پرداخت و اختصاص هزینه به خدمات و سرویس ها امکان برگشت هزینه موجود نیست . در مواردی همچون ظرفیت یا پهنای باند هاست امکان ارتقا پلن مورد نیاز موجود می باشد . محاسبات مابه تفاوت به صورت اتوماتیک پس از کسر زمان مصرفی برای زمان آتی با قیمت پلن تغییر یافته صورت میگرد .

Our official partners