زاگرس هاست

قبل از سفارش با ما مشورت کنید!

از اینکه محصولات ما توجه شما را جلب کرده خرسندیم .

در نظر داشته باشید پلن انتخابی باید در سطح توانایی مدیریت و تجربه شما باشد . به طور مثال اگر شما تجربه کار با وردپرس را دارید و مهارت لازم در کار با ابزارک ها ، فهرست ها ، مدیرت مطالب و افزونه ها را دارید به راحتی میتوانید با کمی خلاقیت با استفاده از امکانات قالب ریسپاسیو که در پلن شماره 1 قرار دارد چیدمان سایت خود را طراحی نمایید و از کار با آن لذت ببرید .
اگر شما با وردپرس آشنا هستید اما تجربه لازم در کار با ابزارک ها و افزونه ها ، فهرست ها و چیدمان صفحه ندارید ولی تجربه ارسال مطلب در وردپرس را دارید پیش نهاد ما به شما پلن شماره 2 است . با این پلن شما کافی است دسته ی جدید تشکیل داده یا از دسته هایی که به صورت پیشفرض در سیستم قرارداده ایم استفاده کرده مطلب خود را نوشته و پست کنید .
اگر شما برای اولین بار است که از وردپرس استفاده میکنید و تجربه کار با این سیستم را ندارید به صراحت تاکید میکنیم از پلن شماره 3 استفاده نمایید . در این پلن طی حداکثر دو ساعت تمرین و آموزش به راحتی میتوانید مطالب خود را در وب سایت قرار دهید .
توجه داشته باشید این سیستم ها از قبل آماده شده اند و طی 24 ساعت کاری پس از ثبت دامنه در اختیار شما قرار میگیرند ، در صورتی که شما شناسه ایرنیک داشته باشید و دامنه شما در روز غیر تعطیل سفارش داده شود و توسط ایرنیک تایید شود حداکثر طی 24 ساعت وب سایت شما تحویل داده میشود . دامنه ملی برای همه پلن ها به صورت رایگان یکساله در اختیار شما قرار میگیرد در صورتی که بخواهید از دامنه بین المللی استفاده کنید سرعت ثبت بیشتر شده و طی چند ساعت دامنه در اختیار شما قرار میگیرد . پرداخت هزینه دامنه بین المللی به عهده شما خواهد بود .
در نظر داشته باشید نحوه کار با سیستم مدیریت به عهده شماست با اینکه مسئولیتی در این زمینه به عهده ما نیست اما همچنان میتوانید به صورت تیکت از راهنمایی مشاورین ما بهرهمند شوید .

Our official partners