زاگرس هاست

استخدام بازار یاب

این سرویس ویژه آژانس های تبلیغاتی ، کانون های جذب آگهی و بازاریاب های حوزه وب می باشد .

در صورتی که فعالیت شما در زمینه بازریابی تولید نرم افزارهای تحت وب و طراحی وب سایت است میتوانید از پلن ویژه بازریابی ما برخوردار شوید . برای برخورداری از این پلن شما باید یک سرویس فعال بازاریابی نزد ما داشته باشید .

برای همکاری در این زمینه شما باید یک سرویس ویژه ارسال کاربر به سمت زاگرس هاست داشته باشید در صورتی که دارای وب سایت هستید برای فعال سازی این سیستم لازم است در سایت زاگرس هاست ثبت نام کرده و در ناحیه کاربری بخش بازاریابی خود را فعال نمایید . در صورتی که شما هیچ گونه سرویس به عنوان سکوی پرتاب داده های مشتری را در اختیار ندارید باید یک سرویس ویژه بازاریابی را خریداری نمایید . برای شناسایی اطلاعات مشتری و کالای خریداری شده به این سیستم نیاز دارید . مبلغ پورسانت افرادی که سیستم استاندارد بازریابی را از راگرس هاست تهیه کرده باشند بیشتر از حالت های دیگر است . هزینه تمام شده این سرویس برای خرید دامنه و هاست و طراحی ویکارت اختصاصی بازاریاب مبلغ 280000 تومان می باشد .

لینک های سایت بازریاب به سمت زاگرس هاست به گونه تنظیم میشوند تا حداکثر 90 روز اطلاعات کوکی بازدید کننده ذخیره شده و در این مدت اگر بازدید کننده اقدام به خرید نماید پورسانت حاصل از فروش بلافاصله در پنل کاربری بازیاب نمایش داده میشود . بازاریاب میتواند حداقل پس از سه روز درخواست واریز وجه نماید ، در این حالت حداکثر تا 24 ساعت کاری وجه مورد نظر به حساب بازریاب در یکی از بانکهای عضو شتاب واریز میشود .

قیمت پلن های بازاریابی محفوظ می باشد و با تخفیف عالی در اختیار بازریاب ها قرار میگیرد . همچنین مبلغ پورسانت بالا بوده و از درصد قابل توجهی برخوردار می باشد . پورسانت محصولات ما برای بازریابها یکسان نیست و برای محصولات متفاوت قیمت های متفاوتی پرداخت میشود . همچنین به دلیل رقابتی بودن قیمت دامنه برای فروش دامنه پورسانتی پرداخت نمیشود . شما میتوانید در فروش محصولات ما ، طراحی وب سایت و برنامه نویسی درصدی از سهم فروش را به خود اختصاص دهید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

Our official partners